Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánský biograf

 

kino1.jpg

 

 

 

 

 

  Plánský biograf promítá v pondělí, úterý nebo středu.

 

PLÁNSKÝ BIOGARF  - ČERVEN 2016

 

Pondělí   13.června od 17.00

ŘACHANDA

Nová česká pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Až když se trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, naučí se od nich to, co je nedokázali do té doby naučit sami lidé - že tak, jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Ale co by to bylo za příběh, kdyby kromě ponaučení, zábavy a milých postav chyběla láska? A tak se stane, že kromě toho, že se princezna Markétka napraví, se také zamiluje do obyčejného Matěje...

Vstupné 40 Kč, 104 min.

rachanda_2.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středa   15.června od 20.00

DVOJNÍCI

Česká komedie - Honza Rambousek (Ondřej Sokol) je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují... Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům. Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, tak je s ním amen... Zachrání ho náhoda – do cesty se mu připlete jeho dvojník, středoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušňák k pohledání, a těm dvěma se zázračně změní život. Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži…

Vstupné 80 Kč, 103 min.

image.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÁŽENÍ DIVÁCI,

OMLOUVÁME SE VÁM, ALE DNEŠNÍ  PROMÍTÁNÍ ( 20.6.)

 MUSELO BÝT Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pondělí  20.června. od 17.30 a 20.00

FAKJŮ PANE UČITELI 2

Německá komedie - být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec a současný samozvaný učitel Zeki Müller (Elyas M'Barek) v bláznivé školní komedii Fakjů pane učiteli. A nyní je všemi milovaný kantor Zeki Müller zpět. 
K jeho smůle jej v pedagogické kariéře čekají i zásadní nepříjemnosti: především ranní vstávání a voprsklí studenti. Prostě a jednoduše mu kariéra učitele připadá mnohem náročnější než jeho dosavadní poněku tresná činnost.

Vstupné 60 Kč,  115 min.

fakju_pane_uciteli_2_titulka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Úterý  21.června od 16.30

POHÁDKY PRO NEJMENŠÍ

Krátké archivní pohádky pro nejmenší diváky.

Vstupné 20 Kč, 66 min.

121.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Člověk v tísni, o.p.s, MFF Jeden svět

Pondělí  27.6. od 20.00

H2OMX

Mexický dokumentární film - Mexico City, město obývané 22 miliony lidí, leží na místě někdejšího jezera. Tam, kde se v minulosti přirozeně shromažďovala voda, je jí dnes alarmující nedostatek a musí se za cenu velkých ztrát přivádět z okolních regionů. Znečištěná odpadní voda z megapole pak v podobě nevábné řeky protéká venkovskými oblastmi, kde ji farmáři používají k zavlažování polí se zeleninou. Obtížná situace má ale řešení. Nadějný inženýrský projekt shromažďování dešťové vody organizace Isla Urbana je však teprve v začátcích. Znepokojivá filmová esej kombinuje odborný pohled s osobním svědectvím lidí, jichž se situace bezprostředně dotýká.

Vstup volný, 85 min.

documental-h2omx.jpg

 

 

 

 

 

 

Letní kino 2016

Pátek  8.července   21.30 – Lída Baarová

Sobota  9.července   21.30 – Jak básníci čekají na zázrak

Pátek   5.srpna   21.30 – Já, Olga Hepnerová

Pátek  26.srpna   21.30 – Teorie tygra

  • Pokladna kina je otevřená vždy 1 hodinu před začátkem představení a zavírá se 5 min. po začátku představení. Vstupné  100 Kč.
  • Začátek představení se může mírně posunout, čekáme na setmění.
  • Vzhledem k večerním začátkům vyžadujeme u osob do 15 let doprovod dospělé osoby. Chráníme Vaše děti.
  • Do všech prostor letního kina je zákaz vstupu psů a jiných domácích zvířat.
  • Projekce letního kina je v areálu plánského koupaliště,  kterému dominují stromy a vodní nádrž, doporučujeme si vzít na představení deku.

 

 

cerven-2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poplatek do  fondu české kinematografie prošel v roce 2013 změnou (Dne 1. ledna 2013 na byl účinnosti zákon 496/2012 Sb. o audiovizuálních dílech podpoře kinematografie a o změně některých zákonů (zákon o audiovizi), který nahrazuje zákon 241/1992 Sb. o Státním fondu České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie.

      Začátek promítání je různý, proto sledujte  program a plakáty kina

 

 

Rubriky

Historie kina - budova

Příspěvků: 0

Příspěvky

Aktuální program kina - září 2015

4. 9. 2015